reklam
reklam
reklam

Kulüplerden terör saldırısına kınama

Ankara'da meydana gelen terör saldırısı, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri tarafından kınandı.

541052
17 February 2016 Tarihinde eklendi 0 Yorum yok86 Kez görüntülendi
reklam

Ankara’da meydana gelen terör saldırısı, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri tarafından kınandı.Galatasaray Kulübünden yapılan açıklamada, “Uzun cümleler, sürekli yinelenen benzer kelimeler ülke olarak yaşadığımız acıları tarif etmekte maalesef artık yetersiz kalıyor.

Bu ülkenin temel taşlarından bir spor kulübü, bir sivil toplum örgütü olarak, terörü ve terörden medet umanları bir kez daha lanetliyoruz. Ankara’daki kalleş saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır diliyoruz” denildi.

Fenerbahçe Kulübü tarafından yayımlanan mesajda, Ankara’daki terör olayının üzüntüyle öğrenildiği belirtilerek, “Yaşanan terör olayını lanetleyerek, bu tür olayların bir an önce son bulmasını temenni ediyor, saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Beşiktaş Kulübü’nün kınama mesajında ise şu görüşlere yer verildi:”Başkentimiz Ankara’da Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan servis araçlarına yönelik düzenlenen bombalı saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Ülkemizin huzur ve refah ortamına kavuşması için tüm gücüyle mücadele eden güvenlik güçlerimize yönelik bu elim terör saldırısının üzüntüsünü yaşıyoruz.

Yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve milletimize başsağlığı diler, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar temenni ederiz.”

Paylaş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

reklam